адвокат в Чугуеве по уголовным, административным, гражданским делам. адвокат в Чугуєві по кримінальних, адміністративних, цивільних справах. Юридические услуги в Чугуеве.

Иски ГАИ [ ]

Обгон трамвая.
Автор rus75
Сайт автора http://advokat.chuguev.info/upload.php
Описание До Чугуївського міського суду
Харківської області

Позивач : Малявін Руслан Миколайович
63503, вул. Литвинова, буд. 7,
кв. 8, м. Чугуїв, Чугуївського району,
Харківської області.
тел.0-67-305-53-01.

Відповідач: Боровой Володимир Володимирович
лейтенант міліції ІДПС РДПС ДАІ
ХМУ взвод № 6 ГУМВСУ
в Харківській області
61033, м. Харків,
вул. Шевченко, 315.
тел. 707-01-20, 707-01-00.

Ціна позову: позов немайнового характеру.

П О З О В Н А З А Я В А
про скасування рішення суб’єкта владних повноважень

30.03.2013 року приблизно об 9 год. 25 хв. я рухався автомобілем «Шкода Октавія», державний реєстраційний номер АХ 43 78 СВ, по проспекту Московському в м.Харкові де поблизу перехрестя проспекту Московського и площі Руднєва та Фейєрбаха був притиснутий до правого краю проїжджої частини автомобілем ДАІ і змушений був зупинитися. До мене, як потім стало відомо, підійшов ІДПС РДПС ДАІ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області сержант міліції Боровой В.В. на вимогу якого я пред’явив посвідчення водія, реєстраційний талон, поліс обов’язкового страхування. Переписавши мої дані осатаній пішов до свого службового автомобіля. Повернувшись приблизно хвилин через 8 співробітник міліції пред’явив міні протокол про адміністративне правопорушення серії АА2 № ХХХХХХ від 30.03.2013 року з якого вбачається, що цього дня о 09.30 хвилин на проспекті Московському в м.Харкові я здійснив обгін рейкового транспортного засобу з лівого боку, чим порушив п.п.11.9 ПДР України. Співробітник Державтоінспекції почав вимогати від мене поставити підписи в протоколі в місцях де він поставив галочки. На мої законні вимоги роз’яснити мені правна на захист та надати докази моєї вини, а також роз’яснити чому адміністративну справу розглянуто без моєї участі останній пояснив «що ніяких прав я не маю». Я поставив підпис під своїми поясненнями, за отримання копії протоколу та копії постанови, після чого були зупинені поняті які теж розписались у протоколі, мені була вручена копія протоколу про адміністративне правопорушення серії АА2 № ХХХХХХ від 30.03.2013 року та копія постанови серія АХ1 № ХХХХХ від 30.03.2013 року згідно якої мене притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 122 КУпАП та на мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 425 гривень.
У зазначеному протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази моєї вини у скоєнні адміністративного правопорушення.
В зазначених документах вказано, що я здійснив обгін нерейкового транспортного засобу з лівого боку, чим порушив п.п.11.9 ПДР України що не відповідає дійсності, бо п.11.9 ПДР України, (затверджені Постановою від 10 жовтня 2001 року №1306) свідчить, що забороняється виїжджати на трамвайну колію зустрічного напрямку, відокремлені від проїжджої частини трамвайні колії та розділювальну смугу, а відповідно до п. 1.10 ПДР України, обгін – це випередження одного або декількох транспортних засобів, пов’язане з виїздом на смугу зустрічного руху. Відповідальність за порушення правил обгону передбачена п. 14.6. ПДР України (Обгін заборонено).
Изображение изображение отсутствует
Размер файла 13.02 кБ
Дата 26 - 12 - 2013
Загрузок 326
Загрузить
Оценка
Без оценок 
Сообщить о неработающей загрузке
  Вернуться к списку [Трукам] Следующая >>


Вы должны войти, чтобы отправлять комментарии на этот сайт - пожалуйста, либо войдите, либо - если вы еще не зарегистрированы - [щелкните] здесь , чтобы зарегистрироваться