адвокат в Чугуеве по уголовным, административным, гражданским делам. адвокат в Чугуєві по кримінальних, адміністративних, цивільних справах. Юридические услуги в Чугуеве.

РІШЕННЯ № 59

в 31 - 07 - 2014 | rus75
Про затвердження роз'яснення щодо належності до адвокатської таємниці будь-якої інформації, яка стала відома адвокату під час здійснення ним представництва інтересів клієнта, та щодо права адвоката нарозголошення такої інформації без згоди клієнта


«4-5» липня 2014 року м. Мукачеве

Відповідно до статті 55 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Положення про Раду адвокатів України, Рада адвокатів України вирішила:
1. Затвердити роз'яснення щодо належності до адвокатської таємниці будь-якої інформації, яка стала відома адвокату під час здійснення ним представництва інтересів клієнта, та щодо права адвоката на розголошення такої інформації без згоди клієнта (додається).
2. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити ради адвокатів регіонів (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя), кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя).


Голова Ради адвокатів України [підпис] Л.П. Ізовітова
Секретар Ради адвокатів України [підпис] П.М.Гречківський
[ Читать подробнее ... ]


Вы должны войти, чтобы отправлять комментарии на этот сайт - пожалуйста, либо войдите, либо - если вы еще не зарегистрированы - [щелкните] здесь , чтобы зарегистрироваться